Szukaj
Terminy przyjazdu
Dzieci
  • Grid
  • List
  • Map
FILTRY FILTRY
FILTRY
NR OBIEKTU / NAZWA
RODZAJ ZAKWATEROWANIA
Kategoria
GŁÓWNE CECHY
  • Grid
  • List
  • Map
Filtruj:

Apartamenty w Browarze Gdańskim by Renters

Nowoczesne apartamenty mieszczą się na osiedlu Browar Gdański, w modnej, prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, gdzie nowoczesna zabudowa wyrasta obok zabytkowych obiektów, stylem przypominających londyńskie przedmieścia. Prężny rozwój dzielnicy sprzyja nowym inwestycjom, dlatego powstaje tu coraz więcej galerii handlowych i biurowców.
Z tego powodu nowocześnie urządzone apartamenty i studia w Browarze Gdańskim są idealną propozycją dla Gości biznesowych, którzy poszukują komfortowych, lecz niezależnych miejsc noclegowych na wyjazdy służbowe, mieszczących się blisko nowych ośrodków biznesu.
Studia Economy oraz Studia 4. osobowe to propozycja dla osób pragnących poznać nieoczywistą stronę Gdańska, którym zależy na noclegach w wersji ekonomicznej, lecz w standardzie odpowiadającym współczesnym wymaganiom.
Studia Superior i Deluxe, Apartamenty Deluxe i Superior, oraz Apartament z 2 sypialniami przeznaczone są dla osób, którym zależy na podwyższonym standardzie i swobodzie wyboru noclegu idealnie dobranego do indywidualnych potrzeb. Dostępne apartamenty mogą gościć od 2 do 6 osób, a różnorodność wystroju i wielkości sprawia, że idealnie wpasują się w każdy gust.

Dla najbardziej wymagających gości oferujemy Apartament Premium z naszej wyjątkowej kolekcji Renters Prestige. Apartament łączy wszystkie zalety oferty Browar Gdański, uzupełnione o liczne udogodnienia znane z pięciogwiazdkowych hoteli, takie jak zestaw kosmetyków premium, dedykowany kanał całodobowej infolinii ze statusem VIP, usługi concierge i inne.

Wybierając noclegi w Gdańsku postaw na komfort i wysoką jakość. W naszej ofercie w Browarze Gdańskim znajduje się ponad 60 apartamentów, które odpowiadają zróżnicowanym wymaganiom naszych klientów, od gości biznesowych po rodziny z dziećmi.
W naszych obiektach akceptujemy również bony turystyczne.
Poniżej znajdą Państwo nasze ekskluzywne apartamenty w Browarze Gdańskim dostępne w wybranym terminie.
Wyniki 1 - 12 z 15 obiektów
12

Apartamenty w Gdańsk Wrzeszcz

Apartamenty w Gdańsku Wrzeszczu to świetna opcja dla Gości przyjeżdżających tu na krótkie pobyty biznesowe. Apartamenty zaspokoją także potrzeby Gości indywidualnych, poszukujących wygodnego noclegu w atrakcyjnej cenie, w lokalizacji świetnie skomunikowanej z centrum Gdańska. Gdańsk Wrzeszcz to urokliwa dzielnica miasta, która zmienia się na naszych oczach. Nowoczesna zabudowa wyrasta obok starych, klimatycznych budynków przypominających londyńskie przedmieścia. Tuż przy tętniącej życiem, miejskiej infrastrukturze rośnie wspaniały las. Nowe inwestycje wprowadzają tu nową energię, która przekłada się na kolejne, wielkie przedsięwzięcia, m.in. galerie handlowe i biurowce.

Dzięki świetnej komunikacji Gdańsk Wrzesz stał się jednym z ważniejszych biznesowych ośrodków Gdańska, a jednocześnie miejscem idealnym do zamieszkania, także w czasie, gdy panujemy krótki pobyt w Trójmieście. Sukcesywnie odnawiane stare ulice i budynki, kultowy dworzec kolejowy, najwyższy budynek w Gdańsku oraz nieoczywisty charakter przyciągają młodych ludzi. To dzięki ich entuzjazmowi takie miejsca, jak ulica Wajdeloty czy Stary Maneż świecą nowym blaskiem.