Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, zajmujemy się tym, co lubimy i robimy to najlepiej.

Z różnymi aspektami branży turystycznej związani jesteśmy już od dłuższego czasu. Nasz wykwalifikowany zespół odbywa cykliczne szkolenia, które gwarantują obsługę na najwyższym poziomie zarówno dla wynajmujących, jak i bezpośrednio dla gości.

49 tys+

obsłużonych rezerwacji

Sprawne zarządzanie rezerwacjami to nasza domena

28 mln

wygenerowany zysk z najmu

Coraz większe zystki dla właścicieli dzięki wytrwałej pracy całego zespołu

45%

wzrost wynajmu poza głównym sezonem

To, co u innych wydaje się trudne u nas staje się codziennością

Sprawdzone narzędzia i metody działania

Korzystając z naszych własnych narzędzi do wyceny oraz przeprowadzając ekspertyzę rynku jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zwiększenie przychodów pochodzących z wynajmu lokalu.

Dodatkowo nasz zespół odpowiedzialny za dekorację wnętrz zadba o to, by każdy apartament prezentował się atrakcyjnie, a nasz fotograf sporządzi fotografie, które umieścimy w przygotowanych przez nas ogłoszeniach na wielu portalach w Internecie.

Dzięki temu Państwa obiekt zachęci do siebie wielu nowych gości, których przybywać będzie także poza wysokim sezonem turystycznym.

1500+

obsłużonych mieszkań

Większość mieszkań trafia do nas z polecenia innych właścicieli

39 400

pozytywnych ocen z pobytu gości

Jeden z najważniejszych czynników wpływających na lepsze wyniki apartamentu

30+

członków naszego zespołu

Zgrany i młody zespół zawsze gotowy do nowych wyzwań

Najwyższy standard obsługi gości

Zadowolenie Państwa gości jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego wszystkie pokoje przygotowujemy zgodnie ze standardami panującymi w 5-cio gwiazdkowych hotelach. Używamy wyłącznie wysokiej jakości pościeli i ręczników, zadbamy też o uzupełnienie środków higienicznych w łazience.

Nasz zespół pomocy technicznej reaguje szybko na wszelkie pojawiające się usterki, znalezione podczas sprzątania bądź też zgłoszone przez samych gości podczas ich pobytu. Chętnie dzielimy się też naszą wiedzą w zakresie atrakcji znajdujących się w rejonie, w którym obecnie działamy.

Współpraca z Renters to możliwość skorzystania z naszego bogatego doświadczenia, które przekłada się na realne korzyści dla Państwa.

Kompleksowa i rzetelna obsługa

W naszych relacjach z Gośćmi oraz Właścicielami obiektów kierujemy się przede wszystkim uczciwością, rzetelnym podejściem do tematu, szybkim w miarę możliwości kontaktem oraz wychodzeniem naprzeciw potrzebom naszych Klientów, przy jednoczesnym zachowaniu wypracowanych standardów.

Naszym celem jest nie tylko usługa wynajmu, ale przede wszystkim stworzenie Państwu kompleksowej obsługi